etomcat Creative Commons License 2017.11.13 -1 0 33147

> És itt kezdenek eldurvulni a dolgok, ezeket megfogni nem triviális. Kellő biztonsággal kb. lehetetlen szerintem.

 

- Nagyenergiájú sugárfegyverek, beleértve ebbe az óriás vegyi pumpálású lézerágyúkat és az űrbe telepített, atomba robbantással pumált gamma-lézer műholdakat, miegyéb Teller Ede fantáziálta cuccok tényleges megépítését. A Lagrange pontokba telepített naptükrök, amikkel a nácik gondolták felégetni NY-ot, már szintén nem lehetetlenek műszakilag.

- Folynak alapkutatások atomrobbantás kvantum-teleportációs úton történő átvitelére. Gyakorlatilag a bombát X helyen robbantják silóban, a tűzgömb/gombafelhő/miegyéb pedig Y helyen keletkezik. Így nem lenne szükség a gombát célba juttató rakétára vagy a nukleáris energiát átalakító gamma-lézerre.

- Geofizikai fegyverek, mint pl. HAARP, amit most vetettek be megint a siíták ellen. Le se kell lőni a hiperszónikus rakétát, meghasad alatta a földrengés és elnyeli állványostól, ki se tudják lőni.

Előzmény: Platon (33143)