Dollykám Creative Commons License 2017.11.12 0 0 427

Én is szeretnék hozzászólni. Kispesten rendel dr Kovács István (19.ker.József Attila u.36-42), ha jót akartok hozzá semmiképpen ne vigyétek kedvenceitek. A cicánk 15 évesen vesebeteg lett, naponta vittem infúzióra, mert hittünk neki hogy meggyógyul. Sajnos a sok tortúra ellenére sem lehetett rajta segíteni, pedig az orvos azt momdta, hogy meg fog gyógyulni. Annyi emberség sem volt benne hogy mikor haldoklott a cicánk, kértük jöjjön ki, altassa el, mert szörnyű volt nézni a szenvedését. Jó pár hónappal később lett egy kutyusunk, gyönyörű, egészséges volt. 5 évesen rosszul lett, akkor sajnos megint hozzá vittük és a mai napig nem értem hogy hogy lehet egy orvosnak torokgyulladásnak állapítani a mérgezést. Péntek este vittük hozzá, vasárnap reggelre meghalt a gyönyörű kutyusom. Már 10 éve együtt vagyunk a mostani gyönyörűségemmel, de ehhez az orvoshoz még oltásra sem viszem.  Szerencsére találtunk egy nagyon jó, megbízható orvost drEőry István személyében (19.ker.Rákóczi u.99.) Ha baj van, akár éjjel is elérhető. Őt mindenkinek ajánlom.

Előzmény: emi724 (422)