Csimpolya
2017.11.07
|
|
0 0
3744
|
Biztos vagyok benne, hogy ezt tisztázni tudják egymás között.
Közben azon gondolkodtam, hogy a festőnek nem kellett személyesen találkoznia az ábrázolt élőlénnyel, bár kecskét, kutyát, jakot biztosan látott. Lehetséges, hogy ez egy régebbi kép, vagy legalábbis annak motívumainak másolása, mert a régi megsérült, vagy olyan öreg, hogy mállik. |
Előzmény: joy (3743)
|
|