Törölt nick Creative Commons License 2017.11.07 0 0 7409

Mondjuk én nem így nevezném. Ennek a kifejezésnek olyan seggnyalás feelingje van. Igazából a hócipőm teli van az ilyen beszélgetésekkel, a hátam közepére sem hiányoznak, de egyszerűen mégiscsak úgy gondolom, hogy így tisztességes. Ugyanaz mintha a panel 6. emeletén csak úgy benyitnék valahova és elkezdenék "kutatni".

Viszont, hogy milyen szinten van a közgondolkodás jól példázza, hogy általában köpni-nyelni nem tudnak. Egész egyszerűen nem tudja hova tenni, hogy te megkérdezed őt, hogy megengedi-e, hogy széttúrd az ő földjét. Nem érti erről miért őt kérdezed. Mert szétbaszta azt már szó nélkül a közműves, az útépítő, a régész, a vadász, meg mindenki aki arra járt. Olyan is volt nem egyszer, hogy azt se tudja melyik az ő földje, például van egymás mellett 3 tábla, a 3 tulaj 3 felé beszél, aztán egyszercsak jön ki a szomszéd házból a negyedik, hogy az az övé. Félnek, mindentől és mindenkitől, nagyrészt csak bólogatnak mindenre, de azt kedvesen. :) Meg szoktam kérdezni azt is, hogy érdekli-e mi jön ki, idehozzam a végén, vagy behozzam-e megmutatni? Még soha nem mondta senki, hogy igen.

Előzmény: holder zwhed (7408)