BZoltan Creative Commons License 2017.11.06 0 0 63024

"Egy magyar MW biztos jót tehet(ne) a magyar borvilágnak,"

 

Ezt valahogy midnenki alapvetésnek veszi, de amúgy miért?

 

Ha valakinek bármilyen piacon van véleményformáló képessége akkor annak mint MW esetleg nagyobb hatása van. De ha valaki semmit nem tesz alapból sem, hogy promótálja a magyar borokat az mint MW sem lesz hirtelen a magyar bor követe.

Herczeg Ági például most is sok helyen promótálja a magyar borokat és konkrétan tudhatjuk, hogy ő aktív részese a borkereskedelemnek. Ha összejönne neki az MW akkor ezt jobban tudná nyomni. De FA a saját szobrának a farigcsálásán túl mit csinál a magyar borért?

 

"ennyire tudja magát függetleníteni épülőben lévő (?) szaktekintélyként (?) az "elvárásoktól"."

 

Ez nem kérdés. Ezt tudjuk. Amikor a Szekszárdi borvidék felbérelte őt arculatépítési tanácsadásra akkor hirtelen Szekszárd a progresszivitás példaképe lett.

 

"BZoli nyilván azért is fúj rá, mert ebben a szövegben ..."

 

Lehet, furcsán hangzik, de nem, nem erről van szó. Egyszerűen arról van szó, hogy semmilyen eredeti gondolatot még nem hallottam tőle. Olyan mintha copy&paste lenne minden amit mond. Minden ütősnek szánt véleményét már olvastam korábban boros blogokon és újságcikkekben. Szerintem ő is :)

 

 

"konkrétumok nélkül hogy is mondjam... nem annyira ízléses..."

 

Figyeld meg, hogy konkrétumot soha nem ír. Ugyanazokat a paneleket ismételgeti minden tartalom nélkül.

Előzmény: Hepci (63020)