loading Creative Commons License 2017.11.05 0 0 63008

Meglepsz Zoli. Szerintem kevés közhelyet mond. Az lehet, hogy közel hasonló véleménnyel vagytok dolgokról és neked "nem új". Két fő "mondás" ment eddig a fősodorban: a furmint primátusa és az olaszrizling szerencsétlen neve. Az elsőre ráerősít a Szepsy család a furmint és a furmint aszú elsőrendűvé emelésével, amely a jelen sokat hangoztatott koncepciójuk alapja. Ezzel szemben a házasítások és a táj, a borvidék kiemelése nagy váltás. És ha jól emlékszem hasonlóan vélekedtél nem is oly rég.

Másrészt úgy mondod Parker tevékenységét, mintha úgy teremtődött volna. Nem tudom, de szerintem ő is kapott az arcába az elején, mint most F.A. tőled: mi a f@ akar ez? (hiszen se szőlője, se bora)?

 

De lássuk a TOP100 boros listát és majd kiderül, a szöveg és a tett mennyire van összhangban.

 

@Hepci: én elég régóta Dr. Bor címmel rendelkezem. :) Ettől függetlenül jó lenne egy magyar MW, mert Romsics L. körüli korábbi zavar eléggé lejáratta az annak tanulókat.

Miközben ha lenne egy hazai MW, akkor menne az ajnározás és a háttérben leszólás párhuzamosan, jó hazai szokás szerint.

Előzmény: BZoltan (62995)