Sportsboypaper Creative Commons License 2017.10.30 0 0 284

Az az oldal szimpatikus. Azert a pasi szeret beszelni. Sokat.  Erre keszulj fel. Es mindig neki van igaza. Erre is. 

ha kerdezgetsz vagy ertetlenkedsz felkapja a vizet es besertodik. Na de eleg a szemelyeskedesbol. A kompresszor megadott szallitasa az elvi maximum mindenfele veszteseg nelkul. Ami sok. Marmint a veszteseg. (Pl metabonal 200l az elvi max, de a teljes feltoltes 110l/p a hasznos pedig csupan (azaz a visszatoltes 6rol 8barra) az csak 90l/p. En a feltoltest mertem es a 24 literesnel. a feltolteskor 85l/p jott ki s hasznos jo ha 70 lehet. Ezzel a legtobb haztartasi cucc tobbet ker. (Festekszorok, szogbelovok, stb) es minden meretre ugyanezt rakja. Egyebjent kinabol jonnek a cuccok rs o szereli ossze szoval nem egy metabo de talan a straus gude szintet eleri. en visszavittem inkabb. Nagyon korrekt volt 3 honap utan is kis lelkibeszed utan kifizette, oszinten nem hitten igy lesz. Igy h 250 km benzinnel megusztam nincs panasz. De erdemes ott kiprobalni es lemerni mit tud az a darab amit elviszel.  

Előzmény: rossitibi (278)