Ronniescarry Creative Commons License 2017.10.28 -1 0 76944

Nincsen orvosi problémája már megnézetttük 5 éve. A lakásunkban nincsenek ajtók sajnos egy nagy térség az egész egyben szinte, a wc fürdőszobán és a fiam szobájában van ajtó kizárólag. Ebben a szobában is találtunk már hugyot a szekrények előtt. Ha ide bezárnám akkor ide hugyozna valószínű. Hiába szaladgálnék az utcákon vele, mivel a lakásban a két lány testvér szerint akik itt laknak egy egy szinten mindig kell hogy vize legyen az állatnak és este jellegzetesen telezabálja magát vízzel, ugyanúgy lesz miből hgyoznia éjjelente. A víz megvonást a barmok nem engedélyezték, nem igazán szidja meg senki a kutyát rajtam kívül csak egyszerűen feltörlik de sokszor őúgy, hogy később a vödörben felgyülemlett hugyos vizet kenegetik szét ami bűzít. Mondhatnád hogy akkor én a vizet cserélgessem meg sétáltatgassam stb de ez nem az én kuzyám ha rajtam múlna elvinném olyan helyre ahol szabadban van és kedvére hugyozgathatna virágokat növényeket a kocsikereket stb. Megérdemelné mert ha neki ez az élet hogy hugyozzon akkor ez való neki. Mondhatnád hogy ösztönlény st de amennyiben feélholtra verné egyenként a család minden tagja egy egy behugyozás után, tisztában vagyok vele hogy akkor nem tennlé meg. Mondhatnád erre hogy ez embertelenég de úgy látszik csak ilyen drasztikus megoldás lenne jó...ami perze soha nem történne meg. Ezt az idióta kutyájának a hugyát szagolgatni és mikor a hűtőt kinyitom a légmozgás felemeli a bűzt az is egy jó dolog így neki látni enni majd.... Egy gyerekkori barátoméknak akik jómóduak gazdagabbak van egy yorkijuk aki az udvaron van legtöbbet, a felesége nagyon elverte még kiskorában mikor az ágyra mászott a kutya, két napig elő sem jött nekik de soha többet nem ment fel az ágyra mondták. Nekünk ez a dög a csontot is felhordja a kajákat a párom ágyára és ott zabál, képtelen annyit megtanulni hogy ott eszünk ahova tesszük az ételt de nem , ő széthordja. Van egy anyamacskánk  aki a kicsinyeire is morgott és csapott a mancsával mikor enni adtam nekik néha odacsaptam neki én is, azóta megvárja méga kölykök esznek addig félre vonul vagy nem is eszik. Szóval a macska valahogy tanulékonyabb és okosabb egy yorkihoz képest.

Előzmény: zimmbo (76939)