piszlehab Creative Commons License 2017.10.26 0 0 50185

Azt hiszem nem annyira az írással van a baj mint inkább hogy hová írjak? Az a bibi nem tudom vállal_e megbízott munkát, vagy csak önmagának dolgozik. Tehát kovácsol másnak is vagy csak magának. Kínomban már leírtam az email címem is vállalva hogy megdobáltok.  56 leszek vadaszmester voltam most van egy betegségem ami elvisz ,de akkor is akarok egy szép kést még ha vele temetnek is. ijjászkodtam régészkedtem horgásztam meg rohadt sokat dolgoztam! A lányom ha velem lakna biztos segítene de ha ezt megtudná rosszalná. A vadászatnak hátat fordítottam,mert ami most megy az nem az! Túl nagy a tech. fejlődés.Nincs a vadnak pihenője,ezért ezzel végeztem. Az önakasztós bojlis horgászatot semmire sem tartom. Maradt a bozótmívesség,sikerült, bevettek soraikba. itt megint az a baj olvasni eltudom mit írnak de én nem tudom hová kell írni.Na mindegy döntsétek el kár volt-e megírnom mindezt kinevettek, vagy mindenki elgondolkozik hogy ti is megöregedtek egyszer és talán ide juthattok.Talán egyszer találkozunk majd az erdőben,Angelero kése lesz velem.Amúgy 37 éve svájci bicskával zsigerelek le a kalappal higgyétek el .De most megkívántam a szép késeket.Külön köszönöm oroszos nicknevű segítőmnek amit tett,hogy próbál segíteni, de azt hiszem én túl sokat nemtudok a modern dolgokról.Sziasztok.