boróka 41 Creative Commons License 2017.10.23 0 6 16165

Nem semmi,amit leirtál az első hármasozásodról!Nagyon tetszett,hogy részletesen beszámoltál.Elolvastam a többi hsz-edet is,ahol az előzményekről írtál.

    Most én is leírom a miénket:még fiatal házasok voltunk,volt már két gyerekünk is.Nyáron,egyik hétvégén leadtuk a nagyszülőknek a gyerkőcöket és úgy készültünk,hogy végre egy jót szeretkezünk gyerekek nélkül.Panel,két szobás lakásban laktunk,nagy volt az áthallás.Már éppen megvacsoráztunk,letusoltunk,amikor is csengettek.A sógornőm és a férje volt,ők is leadták a gyerekeiket.Hoztak kaját,piát.Nem számitottunk rájuk.A sógornőm 2 évvel fiatalabb a nejemnél,csinos,nagyobb mellei vannak,mint a nejemnek.Évekkel előtte már csókolóztunk,tapperoltuk egymást,de más nem volt akkor.Aztán vacsora után iszogattunk,beszélgettünk,közben ők is letusoltak.Előkerült egy társasjáték és,hogy tétje legyen a játéknak,én kitaláltam,hogy aki veszít az vetkőzzön.Ebben mindenki benne volt,csak kicsit kellett a lányokat győzködni,de a végén ráálltak.A tusolás után nem voltunk túl öltözve és hamar lekerültek a felsők.Amikor már csak bugyi volt a lányokon,elkezdtünk táncolni,lassuzni,először ki-ki a nejével.Mindkettőnknek már keményedett a farka és ez az alsón keresztül elég jól látszott is. Amikor le járt a zene,tovább folytatódott a játék.Rólunk fiúkról került le először a gatya.Nem voltunk zavarban,csak azt figyeltük,hogy kinek mekkora van? Ez a lányokat is érdekelte,mert nagyon nézegették.Mivel mi fiúk már tök meztelenek voltunk,a lányokra is hamar sor került.A nejem volt a harmadik.Kicsit kérette magát  ,de mivel a sógornőm is levetkőzött,abba maradt a játék.Megint táncolni kezdtünk,lassut.Én az álló farkamat a nejem combjai közé tettem.A sógornőm férje szintúgy.Csókolóztunk is tánc közben.Aztán lányt cseréltünk!Én a nejemet figyeltem,Kinzó féltékenységet éreztem,ahogyan egymáshoz simultak és a farkát,ami sztem nagyobb volt az enyémnél,a combjai közé tette.Később leültünk.Akkor a srác elkezdte újjazni a nejemet.Én még nem tartottam ott,csak a melleit puszilgattam a sógornőmnek.A nejemet figyeltem és láttam,hogy már felizgult.Hallottam,hoyan nyöszörög és kéri,hogy hagyja abba.De,azért a farkát a tenyerébe szoritotta.Kívántam,hogy dugja meg és orgazmusa legyen a sráctól.Sőt,látni szerettem volna,hogyan fogadja be az idegen faszt.Akkor mondtam nekik,hogy menjenek át a másik szobába.Át is kisértem őket,de nem maradtam ott,ha nem vissza mentem a sógornőmhöz.Hanyadt döntöttem és elkezdtem nyalni.Rendesen felizgult és én is elkezdtem újjazni.Nagyon síkos lett,ő is nyöszörögni kezdett.A szomszéd szobából meg hallottam,hogy dugni kezdtek.Iszonyatosan féltékeny lettem,de izgatott is.Nagyon kemény lettem és kis hijja,hogy nem élveztem el a tudattól,hogy egy idegen jár a feleségembe. Aztán pár perc mulva csend lett.Gondoltam,elélveztek!Én sem bírtam már magammal és oda tettem a farkamat a bejárathoz és egy lökéssel behatoltam.Nyöszörgés és hullámzó medence volt rá a válasz.Orgazmus közeli állapotban került.Én már nem birtam és megtöltöttem a hüvelyét forró spermával.Éreztem,hogy ő még nem volt a csúcson,igy kézzel fejeztem be.Percekig öleltük egymást,nem tudtunk megszólalni sem.Aztán nyílt az ajtó és megjelentek a nejemék.Én megkérdeztem tőlük,hogy jó volt-e? Csak bólintott a nejem.Láttam,hogy spermás a szája körül.Aztán,mint kiderült a fele legalább a hüvelyében landolt,csak leszopogatta. a maradékot.

    Szerencsére gyerek nem lett belőle,de kb.egy hónapig izgultunk! Reggel aztán már közös ágyban csináltuk és akkor már szemtanúja voltam a behatolásnak.Tele lőttük egymás feleségét.Aztán még 3-4 alkalom volt,hogy így össze tudtunk jönni.

Előzmény: Törölt nick (16162)