foveon Creative Commons License 2017.10.04 0 0 5056

hasznaltnal ez mindig benne van a pakliban. sztem az semmit nem jelent hogy az elado mit mond. nem fog dicsekedni a barmolasokkal, inkabb letagadja. amugy is aki olasz motort akar az fizessen :)

nem idegenkedem az utangyartottol, de nem szeretnem a telot szetszedegetni ezert inkabb megvettem a gyarit. van egy ismi o nem vette meg hanem vett utangyartottata es a szimering eleg hamar feladta, szedhette szet ujra. most azt gondolom hogy inkabb adok egy kicsit tobbet minthogy szereljem fel ev mulva. persze lehet hogy az utangyartos is jo, nem tudom. nyilvan a yamaha sem tart gumifakat a gyar udvaron es nem ott vulkanizaljak a gyuruket, hanem ok is beszallitotol veszik, de azert a ket szimmering meg a csuszo legyen gyari, a tobbit meg mar csak nem akartam kulon rendelgetni ha itt van egybe. meglassuk, olaj is mar megvan. abbol viszont nem tudom mi a gyari, mert a manual annyit ir hogy szabvanyos 10w-s fork oil de meg azt sem hogy asvanyi vagy szintetikus. most vettem egy jonak tartott castrol szintetikust, nem a legolcsobb de nem a legdragabb, sztem jo bele.

jovore meg jon a vizsga, kene uj gumi is, plusz olaj es szurocsere is esedekes lesz.

 

 

 

 

Előzmény: Rocso Cafe (5055)