Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.09.28 -1 3 11704

A bonyodalmak fokozódtak!

 

XIX.

Peti és köztem a titkos éjszakai randevúk következő felvonására a következő hét péntek éjjel került sor. Megint az érzéseim és a vágyaim irányítottak a sráchoz. A fiú egy ajándékkal várt. Egy doboz bonbont vett nekem! Én ezt egy csókkal háláltam először meg! A csók közben egymást vetkőztettük, majd letérdeltem elé, és amilyen hevesen csak tudtam, szoptam őt. Amit Peti csendes, de mégis érzéki nyögéseivel támogatott. Egy nagyon helyes srác péniszét tudhattam megint a számban, ami engem újra és újra a mennyekbe emelt. Nem sokkal ezután úgy tört ki a szerelmem péniszéből a geci, mint a gejzír! Alig győztem nyelni, de nem érdekelt, mert nagyon finom volt. Ezt követően egy kis misszionárius aktus. A szeretkezés alatt végig kényeztetett, csókolgatott valamint a farkamat is kiverte! Én pedig a tenyerébe ill. a testeinkre élveztem! Miután kb. 0,75 óra külső-, és kb. 0,5 óra belső tágítás után belém hatolt, ő is elélvezett újra!A végén ki- és lenyalt. Az utóbbit én is teljesítettem neki! Aztán egy heves csók, majd összebújás!

 

Amikor kora reggel (olyan fél 5 körül) visszatértem a 'saját' kollégiumi szobámba, nagy meglepetésemre Erik (a már sokszor említett fiú) ébren várt! És ennyit mondott: Nagyon jól tudom, hogy hol és kivel töltötted az éjszakát! Látom, hogy ez neked mekkora boldogság! Ugyanúgy csillog a szemed, amikor ő rá nézel, mint ahogy az enyém csilloghat, ha rád nézek! Őszintén mondom, hogy örülök, hogy rád talált a boldogság! Ha szükség lesz rá, akkor bármikor kiállok melletted illetve mellettetek! Rám számíthatsz! Ugye mondanom sem kell, hogy ezek a mondatok egy szerelmes fiú szájából azt váltották belőlem ki, hogy elsírtam magam! Ő az ölelésével vigasztalt! Majdnem megcsókoltam őt! Megint! De, most már ott volt Peti, akit nem akartam átverni! Csak azt az érzést szégyelltem, amit vágynak nevezünk, és ami valamilyen szinten Erikhez vonzott. Végül mégis elgyengültem és megcsókoltam. Amit először visszautasított, majd ő kezdeményezett.

 

De továbbiakról a következő részben írok majd!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11701)