sanya200 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 18004

Épp ez az nem rágódok rajta,legalábbis tudatosan biztos nem. Nyilván azért jön elő tudattalan állapotban(alváskor) mert nem dolgoztam fel.Bár ezen nem biztos hogy lehet már segíteni :( több 10 éves múltról van szó.Jóformán 18 éves koromig nem is voltam úgymond önmagam.Akkortájt kezdtem el inkább önállósodni vagy hogy fejezzem ki magam.A tudat alatti dolgokat sajnos így nem tudom max terápia vagy gyógyszer,nem őrlöm magam rajta viszont volt rá példa hogy bizonyos helyzet/beszélgetés előhozott olyan emlékeket amiket eltemettem,nem is emlékeztem rá mert ez egy rossz dolog volt de csak 10-en pár év után egyszer csak előjött egy ilyen emlék.Kapcsolatokat folyamatosan építek ki inkább az a baj hogy hiába mennék el xy emberrel ha a másik nem akar.Munkatársak..stb Ottbent jól elvagyunk de civilben sose érnek rá,legalábbis ezt mondják szóval hiába próbálkozok elég ritka ha sikerül összehozni egy mozit vagy akármit.És ez mondjuk tényleg rohadtul bánt/zavar részben ettől vagyok depressziós hogy azt érzem a kutyát nem érdeklem,senki nem ér rá velem "foglalkozni" vagy csak elvétve.Még a barátok is. Az segítene ha hétvégéken vagy mikor szabad vagyok ne egyedül legyek hanem szeretnék programokat,akár csak beülni kajálni vagy akármi de ha senki nem jön ezzel nem tudok mit csinálni :( Pedig szeretni szeretnek az emberek legalábbis melóhelyen mert jó humorom van meg "jó szívű" vagyok.Nem egy embert kihúztam a lelki szarból azzal hogy meghallgattam,törődtem vele,vigasztaltam...stb én örülök annak ha segíthetek másoknak csak magamon nem tudok,mert ezt nem igazán kapom vissza :(

Előzmény: AirTiger (18003)