Törölt nick
2017.09.23
|
|
0 0
38
|
Üres kapus gól a végén! 3-5! Ezzel el is dőlt, hogy a Dinamo Moszkva győz ma! Jó kis meccs volt, több pazar találattal. Nem panaszkodhatok, gyorsan eltelt a meccs. Tetszett, amit láttam, jó kis liga ez a KHL! Remélem egyszer magyar klub is lesz benne! ;) |
|