Konstantin Pushkaryov (Barisz) és Leo Komarov (Dinamo Moszkva) verekedése de klassz volt! Tudom, a sportnak nem erről kell szólnia, de a hokiban a bunyó megengedett! Rendesen püfölték egymást! :D