Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 29

Dinamo Riga nem a legerősebb csapat a KHL-ben! És akkor még finoman fogalmaztam... Kár, mert szeretem a letteket! De azért ezt a csapatot tartsák meg ebben a ligában! A kedvenc csapatom, a HK Szibir Novoszibirszk meg középcsapat! Ebből még bármi lehet a végelszámolásnál! :D