Törölt nick
2017.09.23
|
|
0 0
29
|
A Dinamo Riga nem a legerősebb csapat a KHL-ben! És akkor még finoman fogalmaztam... Kár, mert szeretem a letteket! De azért ezt a csapatot tartsák meg ebben a ligában! A kedvenc csapatom, a HK Szibir Novoszibirszk meg középcsapat! Ebből még bármi lehet a végelszámolásnál! :D |
|