bendeguz90
2017.09.16
|
|
0 0
134
|
Benoit Laporte: – Egyszerűen játszottunk, de olykor túlságosan passzívak voltunk – az mindenesetre nagy pozitívum, hogy a kapusteljesítményünk és az emberhátrányos játékunk is remekül működött. Nagyon akartuk a győzelmet, erre a játékra lehet építeni, a tanulságokat pedig tovább kell vinni a jövőre nézve.
Greg Holst: – A helyzeteink megvoltak, sokszor már félig üresen tátongott a kapu, de egyszerűen semmi sem akart bemenni, lőtt gól nélkül meg nem lehet hokimeccset nyerni. Tudtuk, hogy nagyon nehéz itt nyerni, a Fehérvár jól és gyorsan játszott, megérdemelte a győzelmet. |
|