sanya200 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 17985

Hát én már nem tudom mivan mégtöbb gyógyszert adnak csak.Egy hete küzdök olyan fejfájással ami nem múlik el vagy csak időszakosan.Halánték-szem lüktetés enyhe szédülés.Voltam ügyeleten injekció,nem használt,másnap sűrgősségi,2 óra bentfekvés 1000 ml paracetamol meg vmi tabletta.Szintén nem használ.Napközbe teljesen véletlenszerűen elkezdődik ,tegnap fél 4-ig semmi bajom nem volt. Ma már 10 kor elkezdődött.Enyhe szédülés.Ha becsukom a szemem,sistereg a halánték körül vagy ha gyorsan mozgatom a szemeimet.Nem tudják mitől van,ki lehet bírni nem vészes csak van mikor 15-16 órán át tart.Csütörtökön 1,5 órát ha aludtam éjszakás műszak után.Mert vagy rémálom vagy nem tudom de rosszul érzem magam nem kapok levegőt,fel akarok ébredni de nem tudok,próbálok segítséget kérni nem tudok,mivel alszom. Ez így 2-3x egymás után mire felébredek mint akit agyonvertek vagy nem tudom alig voltam magamnál lassú voltam,úgy pofoztam fel magam kicsit hogy észhez térjek.Nem mertem visszaaludni se szó szerint féltem hogy elalszok,de tiszta kóma voltam de inkább felkeltem. Ez volt csütörtök reggel,hanjalban úgye fejfájás reggel ez a pánikroham szerűség,délutánig szintén szédelgés az már tartott 10-en pár órája este fél 7-körül ügyelet.Injekció asszem nospa+vmi fájdalom csillapító,nem múlt el.Annyit segített hogy vagy 10 órát átaludtam reggel felkeltem szombaton egy-két óra után kezdődőtt előlről akkor már sürgősségi.Ott rajta volta a zárójelentésen hogy paranoid skizofrnénia.Azóta tart a fejfájás.Ma kontroll a pshihiátrián ezeket elmondtam.Meg hogy jelenleg 4 műszakban dolgozom.Megoldás helex sr+ba.

Szóval ott tartok jelenleg hogy reggelre rexetin 1 szem meg helex sr 1 szem,alvás előtt kventiax 2 szem + helex sr 1 szem. De már kicsit soknak tartom ennyi nyugtató antidepresszáns naponta  és akkor a fejfájás,szédülés el se múlt.Mehetek mindenhova,szemészet,fülészet,fogászat,nagylabor,neurológia...stb de ezek is hónapok mire időpontot kapok.

Szerintetek nem sok már egy kicsit a gyógyszer?Ennyit szedni 32 évesen...Ráadásul az összes kb az idegrendszerre hat.Nem akarom hogy ilyen fiatalon hazavágja az idegrendszeremet ez a sok szar.Aztán csak azzal mentem el a pshihiátriára hogy kicsit érzéketlen vagyok nem tudok örülni,meg az alvás se nagyon megy.Meg esetleg ezek a pánikrohamok de lehet csak szimplán rémálom de szó szerint halálfélelmem van már néha,volt hogy nem mertem egyedül maradni már a lakótársamnak szóltam hogy maradjon ott egy kicsit.Nem merek visszaaludni,fájdalmat érzek alvás közve vagy hogy vki üldöz..stb tegnap is ma is volt de enyhébb.Ezt még elviselem de úgy kelek utána fel mint aki nincs magánál.És nagyon kezd elegem lenni már.Nem elég a meg nem szűnő fejfájás/szédülés,a kevés alvás ha sikerül is akkor se pihentető.2 szem kventiaxal is minimum 1 óra mire elalszok aztán felébredek az éjjel már 2x legalább meg nem alszok többet így se nagyon 5-6 óránál. :( Tele a hócipőm mindennel hogy tönkremegyek és nem tudják az okát se :(