JarnoTrulli Creative Commons License 2017.09.14 0 0 14052

persze, SHR-es plusz autóhoz is kellett a GoDaddy tőkéje. Ha eddig nem jöttek a szponzorok és nem vitték el az SHR-től jobb helyre, meglepne ha most a semmiből igen. Bár legyen így de nem fogadnék nagy tétben erre

kisebb csapatot én sem tartom reálisnak...pénz oda is kell, csak más célra.

Szerintem ha erőltetné még a stock cart érdemes lenne Xfinityben nézelődni, ott nagyobb eredmény is kinézhetne akár.

Cupban nem nagyon mozdul el a 20-25-ről, újabb ilyen szezonnak szerintem értelme se lett volna, se neki se Stewartéknak. 

 

így hogy a Cup esélyei eléggé lecsökkentek számításba veheti az X-et, Indyt vagy bármit. Indycart ugye azért mellőzte mondván a Nascarra akar koncentrálni. De így hogy felszabadulna rengeteg hétvégéje és nem épít már Nascar karriert miért ne férne bele az IC? Arról nem beszélve, hogy oda messze nem kell annyi pénz és szerintem ha jönne minimum az Indy500-ra összeállna egy erős csomag neki

 

sportkocsizást csak én magam dobtam be, mint amerikai opció a stock car, ow után. Eléggé felkapott lett most. Én a WeatherTech SportsCar Championship-re gondoltam.

Jövőre Penske is ott lesz Montoyával meg feltehetőleg Castronevessel.

van ott Prototype, GT Le Mans meg GT Daytona kategória is

Rengeteg ismerős arc van ott

Előzmény: Johann Wind (14050)