Törölt nick
2017.09.09
|
|
0 0
24
|
Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de egy kicsit zavaró volt, hogy hallható volt a kínai kommentár a meccs alatt! :( Legalábbis az első harmadban így volt! :(
De a másodikban már sokkal élvezhetőb a közvetítés! :D
Közben vezet a Jokerit! Emberelőnyős gól > Jesper Jensen :D |
|