Törölt nick
2017.09.09
|
|
0 0
22
|
Nem semmi csapat ez a Kunlun Red Star! 2016-ban alapították és ahhoz képest nagyon is sikeres klub! Sok a honosított játékosa, de ezen nem is csodálkozom, mert a kínaiaknak még sokat kell fejlődnie jégkorongban...Viszont ezzel a KHL csapattal jó alapokat tettek le! Az edzőjük is nagy név a szakmában, a kanadai Mike Keenan, aki biztos nem azért jött ide, hogy ne legyen sikeres a csapat! Kína szempontjából mindenben a legjobbak szeretnének lenni, és ehhez van is pénzük! Ők a világ egyik vezető hatalma, így a sport terén is jelentős sikereik vannak. Talán nem is véletlenül!
Érdekes, ahogy a Sport Tv kommentátora Engyel István is mondta, hogy a mai Jokerit elleni meccsen bármi hihetetlen is, de nem a finn, hanem a kínai csapat az esélyesebb! Meglátjuk! Mindenesetre a Kunlun volt az első harmadban nagyobb fölényben! :D De én a finn győzelemért szoritok! ;) |
|