Manipura Creative Commons License 2017.09.09 0 1 7708

A közlekedésre az 1 hetes bérlet nálam egyértelmű volt, persze fájt a 60 €, de attól még ennyi az ára. Így is lejártam a lábam.  Aztán vasárnap megvettem a Chorus Passt, hétfőn pedig a Doge-ba szerettem volna jegyet venni. A 39,50-es San Marco csomagot akarta rám beszélni minden áron a VeneziaUnica eladója, mert nincs csak külön Doge jegy. Mondtam, hogy  kérek akkor egy  Musei-Cardot,- de olyan nincs, mondta. - 24 € és City Musei Pass. Kb.hasonlóan nézett rám is, de azért rákeresett a számitógépen, és motyogott valamit. 3,50-et nem tudom mire számolnak fel, lehet a San Marco külön jegyei és   Egyébként térképet sem adnak a Városkártyához, 3 €-ért árulják külön. A Chorus P-hoz adnak térképet, de csak az első bevont templomban a beváltáskor a kis kártyàt szintén akkor. A City Musei Pass a kinyomtatott  vonalkódoos papír marad mindenhol.

 

Trieste végül nem fért bele, a Doge Palota lakosztályai zárva vannak külön kiállitás miatt.

 

Az Accadémiát ingyenes vasárnapon néztem meg, ott aCarpaccio  Orsolya sorozat és környező termei vannak zárva èppen

 

 

 

Előzmény: vélemény (7707)