Moró Ildikó Creative Commons License 2017.08.31 0 0 60477

Ha bevált nagyon jó a Xanax. De borzasztó is tud lenni! Egy szem xanaxtól úgy bevadulok és felpörgök, hogy borzalom. először kicsit tompít, de pár perc múlva kitör belőlem a mehetnék, üthetnék, tombolhatnék.Járkálni tudnék egyfolytában. Az orvosok szerint fordított hatást vált ki, hasonlót váltanak ki egyes köhögéscsillapítók, benzodiazepin hatóanyagtartalmúak, rivotril, seduxen, haloperidol stb. Végigpróbáltak egy párat, végül azt mondták felejtsük el, a tüdőműtét előtt nem is vállalta be senki a műtét előtti bódítást, mikor vittem a kórházi zárójelentést. Sajnos a kórházban nagyon sokat láttam, aki gyógyszerfüggőség miatt volt benn. Szörnyű volt látni őket. Nekem 2002-ben azért adták felelőtlenül, mert idegileg kiborultam, miután közölték, hogy a tüdőrákom van, kb.3-6 hónap. rettenetes kávárián mentem keresztül akkor az idegnyugtatók miatt. Sajnos azonnal kialakult a függőség egy bizonyos fajtája, az iszonyú fejfájás. Ezt úgy magyarázta a doktornő, hogy olyan, mintha a csupasz idegekről lerántanánk védőburkot. Senkinek nem kivánom azt a szenvedést, szörnyű volt, több, mint félévig aludni sem tudtam csak 10-20 perceket. Hálistennek sikerült megszabadulnom tőle egy csodálatos orvos-páros segítségével. Soha-soha többet nyugtató, altató.

 

Előzmény: fertőtlenítő (60474)