Carina_S Creative Commons License 2017.08.31 0 0 15753

Ez ami a (15736)-os-ban van benne, az az Yvonne LUNA 20 DEN Női Combfix fehér ("esküvői"!) változata, ami olasz márka, ezt tudom, mert Yvonne LUNA 20 DEN márkát veszek mindig, mert nagyon szép is és nagyon strapabíró is. (Csak én nem a fehéreket viszem belőle, hanem a Cognac 3/4-es combfixeket ebből a márkából. És nemcsakhogy remekül strapabíróak, hanem még eléggé olcsók is, 1000 Ft.-ból kijön egy pár, színtől mérettől függetlenül!!) Ennek a combfixnek olyan jellegzetes a csipkeszegélyének a mintája (az a "tulipán-szerű" minta), hogy ezt csak arra teszik rá, és az orrerősítése is pontosan ilyen ((nagyon szép dekoratív(!) erősítése van ám! ;-)!!! )), a csipkeszegélyt rögzítő rendkívül sűrű és extra erős körvarrás is rá utal, no meg szegély alatti erősített harisnyarész is, amit nem takartatnak el olyan szoknyaszerűen lelógó csipkerésszel, mint a többi olasz márkán, amelyeken a körvarrást a csipkeszegély alsó szélétől sokszor 3-4 centire(!!!) gépelik bele. A szabadon és pucéran látszó harisnyarész-erősítésről, a lábujjrész-erősítésről, és a csipkemintáról ismertem rá rögtön az Yvonne-ra!! ;)

 

[??]>> A (15746)-osban lévő combfixet azt konkrétan nem tudom, de az is szintén valami olasz márka lehet, de nem tudom pontosan hogy melyik is... . De ha a Google-képalapú keresőbe berakod a képet, és összeveted a katalógusbeli képekkel (jól kinagyítva), akkor a csipke mintája alapján valószínűleg könnyen rá lehet jönni, hogy melyik is az! ;-)!

Előzmény: Calzebc (15748)