Törölt nick Creative Commons License 2017.08.30 0 0 7000

Sziasztok!

Életem első dominikai nyaralására készülődök családommal január elején.

TUI győri irodájánál érdeklődtünk első körben. Bécs - Düsseldorf - Punta Cana járat.

Lenne hozzátok pár kérdésem az elmúlt pár napban sokat olvastam a témáról ahol csak lehetett, főleg google bácsinál :-)

Nem vagyunk nagy világjárók, Balatontól messzebb még sose voltunk :-(

Közel a 40hez úgy döntöttünk itt az ideje már tényleg.

A Memories splash hotelt nézegettük mivel 8éves gyerkőccel mennénk ott van csúszdapark de az értékelések, hát van jó meg nagyon rossz is neten.

Mellette a Royalton punta cana onnan is át lehet menni a csúszdaparkhoz.

Volt már esetleg valaki egyik vagy másikban?

Esetleg melyik másik szálloda ajánlott kategória? Jó lenne ha a csúszdapark mellett lenne.

Kérdéseim:

-a "sand flies" homoki légy kell tőle tartani napközben a tengerparton? Vagy a szúnyogok bogarak stb. ? Mert nézem a képeket gyerkőcök homokoznak mezitláb a parton meg minden... nem tudom hogy van ez, mert néztem olyan videókat is youtubon hogy rendesen nyüzsögnek meg begyulladt testrészek stb...

-a  kajálás be vagyok parázva nehogy összeszedjünk valami hasmenéses akármit ami elrontja az egész nyaralást...

Végül is ez a két dolog amin parázok úgy nagyjából. Mennyire kell komolyan venni ezeket a dolgokat, odafigyelni, megelőzés?...

Ha nem paráznék a rovarok által hordozott betegségektől meg ételmérgezéstől már foglalnám is.

 

Néztem van ez a Gustavo ott Dominikán utazási cége visz ide oda úgy gondoltuk a 9éjszakára mennénk abból két napot rászánni egész napos kirándulásra egyik lenne Saona szigete másik meg a teherautós szafari.

Többi nap pihizni tengerparton meg a csúszdapark :-)

 

Köszönök előre is minden segitő választ :-)