lazy g. Creative Commons License 2017.08.25 0 0 8449

Szia,

nos jelentem a "lekvár" használ!!!!
Mondhat bárki bármit, igenis használ. Ahogy írtam is lentebb, rendeltem ilyen parlagfű sűrítményt.

Az íze tényleg borzasztó, rettenetesen keserű-de akik már fogyasztják elmondták, h h egyem meg és úgy tényleg elviselhető. ( Beveszed a kiskanállal, de nem nyeled le, hanem rögtön iszod rá a vizet és a vízzel együtt már egészen elviselhető. Arról nem is beszélve, h a cél érdekében megeszed és kész.)

Szóval a 4. nap után már úgy ébredtem, h kitisztult az orrom. Így kezdődött a hatása.
Aztán napközben elmúlt az orr és szemviszketésem is. Orrcseppet azóta sem használok, se nappal, se éjjel. A viszketések sem jöttek vissza, mondhatni tünetmentes vagyok. Mondom, a negyedik nap után.
Ami van, napjában párszor kifújom az orrom (de ki tudom fújni, nem állt be mintha be lenne betonozva- mint pl-ul a sűrítmény szedése előtt!!!). Orrfújás után 100%-os levegőáramlás, semmi orrviszketés és tüsszögés! 
Egyszerűen elképesztő, h ez bekövetkezett. Hálát adok a Jóistennek, h ezt megélhettem, h itt a szezon és semmi bajom!
Próbáld ki nyugodtan, meglátod neked is beválik!!!!
Ja igen: már elkezdődött a szezon, amikor elkezdtem enni és lám, pár nap után így is használ! :)

Előzmény: kb100 (8443)