fiest Creative Commons License 2017.08.21 0 1 8357

Üdv! megérkeztem sartiból tegnap! az idő jó volt nem volt az a pusztitó meleg 32 fok nappal (bár du a napon azért kegyetlen volt) éjjszaka visszahült 26 fok környékére ,légkondi nélkül nyitott terasz ajtóval kibirható volt. Viz a szokásos sajnos csak egyszer voltak szép nagy játszós hullámok.Az apartman átlagos,nagy hiányosság nem volt igaz extra sem. árak szerintem nem sokat változtak. giros pita3€ köröl gyrostál 6-7€  gyros pita 2db +2x3dl sör 9.5€. a két leg jobb gyros az avra és az ovelix ben van az egyik különleges tészta a másik jó nagy adagról hires.fagyi általában igen finom. a napernyő használatért fizetni nem kell de van kötelező fogyasztás napi 3€/fő azt gondolom ez nem a világ vége és egy nagyon finom frappe vagy egy valódi citrombol facsart gyömbéres jeges ital már fedezi. meteoráknál voltam és Toroneos hajó kirándulni az első 40€/fő a másik 30/fő.Sajnos kihagyták a meteorából a  Tembi-völgy mert az újonnan megépült autópálya kihagyja.Kérdezzetek ha valami még kell.

állítólag telt ház van igy azt mondták ott hogy foglalás nélkül nem lehet szállást kapni jelenleg.

sajnos van pár dolog ami az utóbbi években negativ irányban változott pl eltűntek a partról az öltöző kabinos és a mobil wc-k is.