Meriveder Creative Commons License 2017.08.14 0 1 60141

Sziasztok!

Édes apámnál 1 éve derült ki, hogy tüdőrákja van. Három kemoterápia után nem folytatta tovább a kezelést inkább a "biztos" halált választotta. Idén májusra áttét lett a nyirokcsomóján, júliusra már az agya egész területén. Július 18 - Augusztus 8-ig kórházban volt könyörgött, hogy vigyük haza. Haza hoztuk, de nem tudom jól tettük-e mert már 6. napja nem hajlandó semmit meg enni. Próbáltam levest, a kedvenc ételét, gyümölcsök, babáknak való zöldség, gyümölcs pépet, de semmi. Látványosan napról-napra romlik az állapota, főleg így hogy nem eszik. A kórházban segítséggel de tudott járni pár percig míg el nem fáradt, de mostanra ott tartunk (kb. 6 nap telt el ) hogy az ágyba is nekünk kell megfordítani mert nem bír megmozdulni.Már keveri a dolgokat nem minden szót tud már csak a legalapvetőbb víz,cigi,forduljunk meg, és ennyi.6 napja még wc-re vittük ma már pelenka. Létezik ilyen szintű romlás 6 nap alatt?? Ha kérdezem azt mondja hogy nincsenek fájdalmai, de ezt valahogy nem tudom el hinni. Lehetnek fájdalmai, ne hallgassak rá és kérjek neki fájdalomcsillapítót?! Jól tettem, hogy ki hoztam a kórházból? Nem tudom mi lenne jelenleg a legjobb neki, tudom amit ő akar de ez épp ésszel nem feltétlen jó!?? Ma megyek a háziorvosához hát ha ő mond valamit. Ezek lehetnek az utolsó napok??
Kérlek le írnátok a tapasztalataitokat...
Bocsánat ha érthetetlen de kissé kétségbe vagyok esve, és már nem tudom mi a jó döntés... :(