H. Bernát Creative Commons License 2017.08.01 0 0 2381

Offolsz és baromságokat írogatsz összevissza.

 

Akkor lássuk:

 

 

dzsaffar3  9 órája    0 0 2343

Az onogurok keleti kereszténységét szintén vizsgálták, vagy legalábbis érintették ebből a szempontból, tudniillik hogy már magukkal hozhatták a kereszténység ismeretét, ha nem is voltak vakbuzgó keresztények.

-------------------

Húzódtak nyugatra is Karoling védelem alá.

 

Safi

Előzmény: Afrikaans8 (2342)

 

---

 

Erre a 2343 sz. posztra válaszoltál:

 

Afrikaans8  9 órája    0 0 2345

Minden irányba. De a legagresszívabb államot talán az általuk amúgy már a kora avar kortól kifejezetten sűrűn lakott Szerémség környékén hozták létre. Ez volt Ómorávia.

Előzmény: dzsaffar3 (2343)

 

---

 

Ugye, mindkét posztban KIZÁRÓLAG onogurokról esik szó. Erre fel kérdeztem rá ezen 2345. sz. posztodra:

 

H. Bernát  9 órája    0 0 2349

Minden irányba. De a legagresszívabb államot talán az általuk amúgy már a kora avar kortól kifejezetten sűrűn lakott Szerémség környékén hozták létre. Ez volt Ómorávia.

 

 

Jól értem? A kora avar kortól létező, Szerémség környékén meglévő sűrű onogur népességet vélelmezel, amely egyúttal "Ómorávia" gründolója is volna ?

 

Előzmény: Afrikaans8 (2345)

 

---

 

Amire ez volt a jóváhagyó válaszod az én fenti, 2349. sz. posztomra:

 

Afrikaans8  6 órája    0 0 2351

Ha egyszer oda helyezik őket a források.

Előzmény: H. Bernát (2349)

 

---

 

Mire én:

 

H. Bernát  5 órája    0 0 2353

Ha egyszer oda helyezik őket a források.

 

Onogurokat az avar kor kezdetétől (567) a Szerémség környékére ?? Lécci ilyen forrást adni nekem.

Előzmény: Afrikaans8 (2351)

 

--

 

Mire te:

 

Afrikaans8  5 órája    0 0 2355

Nem írtam ilyet. Mielőtt még nagyobb ostobaságokat adsz a számba, higgadj le, olvass vissza, tartsd kordában a folyamatos íráskényszeredet.

Előzmény: H. Bernát (2353)

 

--

 

Illetve:

 

Afrikaans8  5 perce   0 0 2378

Tudsz olvasni? Hol írok én olyasmiről, hogy a kora avar kortól éltek onogurok a Szerémségben?

 

"a legagresszívabb államot talán az általuk amúgy már a kora avar kortól kifejezetten sűrűn lakott Szerémség környékén hozták létre. Ez volt Ómorávia."

 

Ezt írtam. Offolsz és baromságokat írogatsz összevissza.

Előzmény: H. Bernát (2367)

 

---

 

No most akkor szállj magadba. Leginkább arra tekintettel, hogy 2351. sz. posztodban forrásokra utalva igazolod, megerősítést váró KÉRDÉSEMRE, a "kora avar kortól a Szerémségben élő onogurokat".

 

Ugye, hogy semmi offolás/baromság/íráskényszer a részemről? Csak egy általam nem ismert, általad felhozott jelenségre szerettem volna ismereteket szerezni.

Előzmény: Afrikaans8 (2378)