HBombi Creative Commons License 2017.07.28 -2 0 topiknyitó

A napokban kiderült, hogy a novemberre tervezett utazásunkat, le kell mondanunk, előre nem látott okok miatt! A Férjem próbálta felvenni a kapcsolatot a Wizzair ügyfél szolgálattal, ahol közölte vele egy nő, hogy 60 Eur/fő/út le tudja mondani. Akárhogy számolom az 240 Eur, mert ugye ketten mentünk volna oda-vissza... Na most a repülő jegyeket, 130 Eur-ért vettük vagy is 40.000 Ft ért, de 75 000 Ft ért lemondhatjuk, vagyis az utazásunk immáron 120 000 Ft-ba van benne úgy hogy el sem megyünk.
Ráadásul a slussz poén, hogy a foglalásnál úgy reklámozza a wizzair az utasbiztosítást, hogy a lemondás esetén a jegy értékének 100%-át visszakapjuk. AMÚGY NEM!!!
Bejelentettem, a wizzair biztosítójánál is, ahol közölte velem egy nagyon kedves úriember, hogy minimum 15 000 Ft-ért mondhatom le az utat. aztán később kutakodtam és megtaláltam az általános szerződési feltételeiket az interneten. Az a 15 000 személyenként 15 000 Ft, vagyis kettőnknek 30 000 Ft, ba kerül, hogy lemondjak egy utazást. AMINEK A DÍJÁT 100% ig VISSZA KÉNE HOGY TÉRÍTSÉK!!!
Legalábbis a wizzair foglalási oldala szerint!

Mélységesen felháborít, hogy a mai világban ilyet büntetlenül meg lehet tenni!

Nem azért csinálom, vagy írom ezt, hogy bárkit eltántorítsak a wizzairtől, de nekem "kisembernek" a 40 000 Ft is komoly összeg.