natropológus Creative Commons License 2017.07.26 -2 1 478925

Úgy tűnik, van szabályt erősítő kivétel, mégiscsak léteznek szép feministák. Egy-kettő...

https://www.facebook.com/Robert.Puzser/photos/a.362831433792676.84195.294337027308784/1430502820358860/?type=3&theater

Eddig nem láttam még Mérő Verát, és most hogy megpillantottam néhány képét, töredelmesen el kell ismernem, hogy ez a nő gyönyörű: szépséges arc, szexi ajkak, kifogástalan alak, bájos mosoly, hosszú, vékony lábak. Sok feministával vitatkoztam már, és hát nem ehhez szoktam hozzá. Ez a nő külsőre egyszerűen tökéletes. El sem tudom képzelni, hol szedte össze ezt a bestiális férfigyűlöletet, de egy biztos: az a csávó, aki ezt okozta, egy igazi pöcs volt. A kezében volt a szent grál, az idióta meg összetörte.

Bevallom, kifejezetten durva, szexista alázásnak tűnt, amikor Vera faszverő majomnak nevezett, úgy éreztem, hogy ezek a feministák a legalávalóbb férfiak legszemetebb dumáit is képesek a magukévá tenni [v.ö.: tüzelő szuka], csakhogy amióta láttam néhány képet Veráról, a sértésből jóslat lett – és a jóslat beteljesült. Ez a nő imádnivaló. Amennyire taszító intellektuálisan és morálisan mindaz, amit képvisel, annyira vonzó szexuálisan az, amit Isten és az edzőtermek közösen teremtettek a frusztrált gyűlölködés szentélye gyanánt. Tartoztam ezzel a vallomással, mert úgy érzem, fontos, hogy a lövészárkok közt is teljes valónkban lássuk egymást