Hobbiasztalos.blog.hu Creative Commons License 2017.07.25 0 0 141015

Ha minőségi vágásképet akarsz akkor Freud lapot ajánlok. Nem olcsók, de kb akkora a különbség egy átlagos fűrészlap és a Freud fűrészlap között mint mondjuk a trabi és merci között. 

 

Bármilyen fűrészlap vagy maróbit kell akkor hívd fel a szerkert elmondod, hogy milyen méretű és milyen feladatra kell a lap és megmondják neked a típusszámát és az árát is. Ha telefonon megrendeled akkor 1-2 napon belül meg is kapod postán. Az MPL a kiszállító futár. Fűrészlap élezést is vállalnak nagyon olcsón kb 1 hetes átfutással. 

 

http://szerker.hu/termekek.php?contr=&idis=1&iddu=36&tidd=2222&lang=hu

 

Én keményfa hosszvágáshoz vettem tőlük régebben 2 db 250/30-as fűrészlapokat, az egyik mélységhatárolós. A normál átlagos fűrészlap csak égette a keményfát de nem vágta, a freud lap meg úgy vágta mintha vajat vágnék. 

Pár napja rendeltem tőlük 2 db bútorlap elővágó nélküli vágásához fűrészlapokat, az egy 160/20-as merülőfűrészbe való a másik 250/30-as asztali gépbe valót. 

A freud lapoknak az is az előnyük, hogy kb 20 alkalommal lehet élezni őket, míg a normál lapokat jó ha 2-5 alkalommal. 

 

 

Előzmény: Csaszu (141011)