altorjay Creative Commons License 2017.07.23 -2 2 15997

Nem annyira idevágó téma, vagy nem kizárólag idevágó, elnézést kérek. 

Nem feleségről van szó, hanem barátnőről. Friss, intenzív szerelem ami kölcsönös. A lány hosszú ideje "tart" néány partnert kizárólag szex miatt. Mikor kapcsolatot kezdtem vele ezt tudtam mert elmondta. Ami érdekes ebben az az hogy ezek az együttlétek teljesen személytelenek, szándékosan ilyenek, mert érzelmileg nem engedett senkit magához. Szereti a kissé durva vagy inkább csak határozott alárendelős szexet, keményen és nem enyelegve. Eddig ez nem fért bele neki. Én egy kicsit más típus vagyok, nem szoktam ilyen típusú szexet csinálni. Jók az együttléteink, teljesen megvan zavarodva, viszont sokszor beszéltük, hogy tőlem is szeretné ha nem is olyan megalázósan de hasonló módon a szexet. Azt mondja hogy tőlem el sem viselné, mert én más vagyok neki. Viszont még igénye van arra is. Mióta együtt vagyunk pár hónapja azóta csak egyszer volt el szexeleni és őszintén elmondta. Azt is mondta, hogy nem tud ígérni semmit, de megpróbál puhítani ezen a dolgon mert látja hogy nekem ez fáj. Valójában nem fáj, bár nem tudok neki maradéktalanul örülni de valahol mégis izgat.......jobban fájna ha olyannal csinálná akiez barátság fűzi. De nem, bár jól ismeri a srácokat, de odamegy, ruha lerángat, használják szó szerint, semmi csók minimália beszélgetés és viszlát. Évek óta......

Nektek mi a véleményetek?