fotóraverő Creative Commons License 2017.07.22 0 0 15989

Válaszolok, de ezzel le is zártam a témát. Mi párkapcsolatban élünk kisebb a valószínűsége  a HÍV-nek, illetve betegségeknek, mint egy szólóban jelentkezőnek. MÉGEGYSZER!!!! Nem kötelező elfogadni a szabályainkat!! Mindenki úgy védekezik a "betegség" ellen ahogy akar. Lehet lazán venni a dolgokat, csak akkor utólag nem kell majd keseregni. De visszatérve a kérdéseidre. Azt válaszolnán az illetőnek: (ez csak egy elképzelt szituáció) Én ismerem a feleségem, vele élek, tudom hogy nem beteg ezért nem kérek tőle papírt. De téged nem ismerünk, ezért kérünk papírt. Ha ezt elfogadod szívesen látunk, ha nem, akkor szevasz. Lehet makacskodni továbbra is, de akkor nem lesz hármas. Hidd el ilyen feltételekkel is bőven lenne jelentkező, de ha nem: bánja kánya. Egy párnál és egy szóló jelentkezőnél nem azonos a felállás. Ezen lehet felháborodni, moralizálni, bizonygatni, győzködni, minket ezek a dolgok nem érdekelnek. Ha elfodja a feltételeinket, lesz dugás. Hanem, akkor nem. Mint ahogy, ha ő nem fogadja el a szabályainkat akkor sem lesz dugás. És ebben mi a probléma?? Majd lesz másik! De az egyik forumtárstól elhangzott egy kérdés feléd. Te mégis, hogyan védekeznél? Mert könnyű a partvonalról bekiabálni.

Előzmény: ZAZOrange (15988)