Szeszi50 Creative Commons License 2017.07.11 0 0 5326

Teljesen igazad van, viszont az alaplevél amire írtam az volt, hogy szeret enni és ezért nem tud fogyni és szerencsére nincs szervi baja. Azok akik " szeretnek" enni soha az életben nem bírják és nem is fogják kipróbálni a böjtölést főleg mivel megerőltető munkat is végez mint írja. A böjt nagyon jó ha otthon pihenni tudsz vagy megfelelő helyen pl böjt " farmon " csinálod. Aki szeret enni és valószínűleg sokat is evett ráadásul nem igazán megfelelő ételeket az sokkal könnyebben átáll ha napi ötször vagy akár hatszor is eszik. És itt nem nassolast értettem hanem salátát, gyümölcsöt, párolt húsokat , magvakat,stb. A helyes diétahoz akarat kell méghozzá jó nagy es legyünk őszinték pénz is, aki nagy súlyfelesleggel küszködik annak így könnyebb az elején. Es mint írja nem öt- tíz kg kell  megszabadulnia, hogy elavult vagy sem a lényeg azon van, hogy ne ehezzen. Ezért is kapaszkodnak a gyógyszerekbe,, mindenféle csoda bogyokba egyszerűbb és a legtöbb ilyen gyógyszer pl adipex pont az éhségközpontra hat. Egyetértek veled ám mint írtam mindenki más miatt hízott meg és nem működünk egy kaptafára. Sok módszer van ez is az egyik amit Te leirtal és az is amit én. Mindegyik járható út csak valamelyiket elkell kezdeni és csinálni.

Előzmény: Walaki_mas (5325)