alezredes 1 Creative Commons License 2017.07.11 0 0 15933

Folytatva, volt hogy nem masszázzsal kezdődött a műsor.

Ekkor egyszerűbb volt a helyzet, kimaradt kb 50 perc.

Ilyenkor a helyzetet úgy kell elképzelni, hogy a kezemben a működő kamera, a fények jók, de nyilván nincs 5 reflektor, minek IS.

A párom, és a srác beszélgetnek, a pasi simi, lenyomnak mondjuk pár puszit.

Hol a párom dobja le a ruháit, hol a srác vetkőzteti, ez utóbbi pl nekem jobban bejön.

Ilyenkor, akár zavaró, akár nem, körbejárom őket, hisz nem akarom csak a barátnőm hátát videózni.

Nem szoktam beleszólni, mit hogy csinálljanak, se volt rá példa, a beállítás kedvéért, ez a srácoknak szokott tetszeni.

 

Amikor már nyalás, cumi, ujjazás van, meg se szólalok, rájuk bízom mit csinálnak, én meg videózom, jó állásból, zoom olva, fény elég, a felvétel jó lesz.

Amikor meg a gumi felkerült, és elkezdenek dugni, azt meg már elég egyszerű videózni, hiszen a képből nem mozdulnak ki. Ilyenkor sűrűn közelítek a párom és a srác acrára, jó látvány mit mondjak.

 

Amikor mindennek vége, szoktam kérdezni, na milyen volt fiatalok, a válasz néha lihegésen kívül semmi, de volt, hogy a gyerek válaszolt.

Technikailag ennyi, ezért van az, hogy egy ilyen másfél órás videóból talán 10 percet lehet kiszedni, amin arc nem látható, nyalás, dugás farok bent, spricc a hasra esetleg.

 

Nem tudom, elég hivtalosra sikerült a magyarázat, de kielégítő e ???

 

Előzmény: olegnagy (15930)