Semmisem Creative Commons License 2017.06.19 0 0 1575

Gratulálok. Bizonyosan fog ez még feljebb kúszni, hiszen olyasmit csinálsz amit még nem próbáltak. 

 

Gondoltál már arra, h 1-1 dobás után, ezsköz nélkül cska állj a dobó helyne, és mentáisna végezd el a dobást, tudom h már pedzettem ezt a modszert, de most azt mondom, h egy fokka nehezitesz, mert mentálisan, aprolékosna érzetben is megjeenited a dobást. pl.: érzeni a gerely pontos suyát a kezedben úgy, h nem fogod. Valamint érezni - és ez már az aprolékosság- a pontos hosszát, méreteit, fémességét, színét... Namost érzeni ahogy fogod és amikor elindul a mozgás végig érezni a gyorsito erőt, a kar és váll izmokat, bőrt, mindent. Így értem a mentális edzést. Bizonyos vagyok h sokkal fárasztobb igy 1 dobás mint fizikailag, de hátha ezek gyakorlása után megugrik a fizikai dobás. 

 

Nem tartom kizártnak, h pl megprobálnád megérezni a kezdeben a gerelyt, anélkül h hozzá nyúlnál, akkor egy idő után, sokkal pontosabban mérné fel a test dobáskor a gerelyt. Godnolom.

Merthát ha már úgy edzel, h az nem szokásos, miért ne vinnél bele még számodra sme szokásos elemeket? 

Előzmény: ghepard (1574)