zsoltee777 Creative Commons License 2017.06.10 0 0 43109

Isten látja lelkem nem dicsekedni akarok, de jó döntés volt egyelőre a befalapokat eladnom. Arra rájöttem, hogy a bluechipek nem nekem valók, inkább a kispapírokban kereskedek a BÉT-en. Opimus, Konzum, OTT1, Futuraqua. Meg persze GSPark, ANY, Zwack.

 

Minél többet olvasok, annál kevesebbet tudok, de erre számítottam. Vannak viszont olyan megérzéseim, amik bejönnek és olyanok, amiket nem merek megjátszani, utólag viszont rájövök, hogy jó lett volna. Egyedül a Citadellát hagytam meg, mert Zsidayban bízom hosszú távon, bár már mondogatja, hogy idén lehet, hogy nem csinál semmit. Ami persze még mindig jobb, mintha bukna. És tényleg nem dicsekedni jöttem most ide, inkább csak a sikerélményt megosztani. Korábban azt gondoltam, hogy a tőzsde nekem túl rizikós, nem értek hozzá, túl bonyolult, de rájöttem, hogy baromira élvezem, eléggé addiktív és elfogadtam, hogy magamnak kell kikaparnom a gesztenyét, semmint arra várjak, hogy Zsiday, Szalma, Büki megkeresse a nyugdíjra valót. Január óta a realizált hozam +83% a teljes portfólióra vetítve. Szerencsém volt. :)