malazs Creative Commons License 2017.06.08 0 1 1223

Azért 2 dolgot megjegyeznék ;-)

 

Nem feltétlen mindenki féláras akcióban foglalt, vagy foglal. Továbbá a félár a listaárból értendő. Félreértés ne essék szerencsére nagyon sokan q..va jó áron mentetek és még sokan mások is. Valóban nincs így ok a panaszra.

 

Viszont ezt a részt majd gondold át újra:

"sőt ez nem is az utazási iroda hibája, mert a szállodák foglalják túl magukat."

 

Már csak azért mert hiába foglalsz le Decemberben egy szeptemberi utat, az iroda nem foglalja be neked akkor, szóval a hotelbe addig szépen érkeznek be a foglalások, te pedig lehet épp lemaradsz és nem a hotel töltötte túl magát (természetesen olyan is akad, csak épp ritkán)

Az irodák részben játszanak arra is hogy te foglalsz, sőt 30 nappal az út előtt ki van fizetve a teljes ár, de közbejön valami és lemondod. Ekkor már bukod az egészet, vagy az útlemondási biztosítás alapján fizet a biztosító az irodának. Csak épp ekkor az iroda még mindig nem foglalt a nevedre, sőt ez esetben nem fog, de felveszi a teljes út árát, miközben a hotel felé meg nem kell fizetni.

 

Nem mondom hogy minden irodánál ez van, de azért akad ;-)

Előzmény: Pierr_Kardán (1222)