Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 142962

Sziasztok! Nagyon régen jártam erre, azóta sok minden történt... Most jó hírt hozni és lelket önteni jöttem, hogy elmesélnem, nincs lehetetlen. A kisfiunk (Kaális lombikbaba) júliusban lesz két éves. Csak azért nem kezdtük még el a kistesó projektet, mert még szoptatom, és halogattam az elválasztást (javarészt azért, hogy halogassam az újabb lombikot, és az ezzel járó lelki megterhelést). De mivel én sem leszek már fiatalabb, és nagyon vágyunk még egy babára, pár hete eldöntöttük, hogy kérünk egy őszi konzultációs időpontot, amiből talán év elejére lesz lombik. Fel is hívtam az intézetet - és még azon a héten spontán teherbe estem :-) Biztos ti is ezer ilyen sztorit hallottatok már - hát én a legszívesebben letépték volna azoknak a fejét, akik ilyenekkel traktáltak (kb annyira utáltam hallgatni, hogy "másodjára majd magától összejön", mint a sikeres lombik előtti négy évben azt, hogy "ha nem görcsölnél rá, biztos sikerülne"). Na most egy vagyok én is az ellenpéldák közül. Fel sem fogom még, mekkora hihetetlen szerencse ért minket, úgy gondolom, ez most a kárpótlás a sikertelenségekért. Még csak 7 hetes a baba, akármi megtörténhet sajnos, de eleve az a tény, hogy képes vagyok spontán teherbe esni, hatalmas siker. 

Nagyon-nagyon szurkolok mindnyájatoknak, mihamarabbi sikeres lombikokat, kétcsíkos teszteket kívánok!

Jaj, és ha véletlenül van valakinek felesleges Utrogestanja, szívesen megveszem! A dokim nem írt fel annyit, ami kitartana a következő találkozásig.