asciimo Creative Commons License 2017.06.01 0 2 17132

Miből gondolod,hogy a testi adottságai miatt nem jutott eddig még fel a csúcsra?

A kilenc probalkozas miatt, aminel mindig volt valami, ami nem stimmelt.

 

De azt kéne belátni,hogy ő nem hülyít be embereket,hanem az emberek hülyítik be magukat.

Ez igaz, az embreek hülyitik be magukat, de valahol Ö ezt kihasznalja. Ezalatt azt ertem, hogy minden egyes feladasnal ugy van tálalva az egesz, hogy a hülyek tovabbra is higgyenek benne, jol eladhato legyen.

 

Legalábbis szerintem sosem mondott olyant,hogy tutira megmássza,mint a példádban szereplő túrázó.

A peldamban a turazoo sem mondta hogy tutira megcsinalja. Jo szöveggel behülyit embereket, hogy segitsenek depozni. Annyit mond hogy iden ujra megprobalja.

 

 

Az hogy a szpozorok kit támogatnak, az az ö dolguk. Nekem csak azert keserü a szölö, mert ismerek olyanokat, akik sokkal többet tettek le az asztalra teljesitmenyben (lenyeg hogy sokkal többet, teha KD is letett valamit, nem mondom hogy semmit!), es 1000 forintot nem kapnak szponzoroktol, nem hogy milliokat. Ismered Örsi Annát? 10 nap alatt lenyomott 1600 kilométert. Szeretne elmenni egy Mexiko-Kanada versenyre, de nem engedheti meg maganak. KD expediciojanak mondjuk 1 napja kerül annyiba, ami kene ennek lanynak. De mivel nem celebeskedik, nem eladhato, nincs szponzor. Pedig szep, jo reklamarc lehetne.

 

Előzmény: akárkibárki (17129)