dzsonivir. Creative Commons License 2017.05.26 0 0 54

persze a tó szép és jó,csak azért,ha már ekkora bevétele van a városnak,adhatnának jobban  a  tömegközlekedésre is

Előzmény: dzsonivir. (53)