hul Creative Commons License 2017.05.26 0 0 2085

Azt tapasztaltam, hogy nagyon népszerű lett mindenki felé Horváto. (nagyrészt kiesett Görögo. Töröko.) és gyönyörű, rengetegen megyünk. Az északi területek hamar és jól megközelíthetőek, az olasznak sokkal olcsóbb és szebb is mint az észak olasz Adria (ok ez az én véleményem).

De délre is özönlik a túrista, mert az is jól megközelíthető már és hatalmas terület, szigetek, rengeteg jó hely. Igaz drágul folyamatosan, de még mindig kapós. Harminc éve járok és talán sosem merném mondani, hogy na, "ismerek" mindent. Konkrétan tudom, hogy rendszeresen visszatérnek mások is, nemcsak én, mi... és foglalnak korán, februárban már sok bejáratott hely lefoglalt. A net segít, gond nélkül lehet, nem kell odamenni, keresni, aki találomra megy, az azt kapja, ami kimaradt. Kicsikét a felfedezés öröme sérül... az is jó volt, amikor megtaláltál valamit és na ez lesz az, letábozortál (szigorúan a szaniter vizsgálata után). Persze ez sem igaz..mert emlékszem fekete vashordós fürdőre, ahol ez volt a melegvíz és bódás wc, viszont istenadta szép öböl, na az tényleg nomád volt és össz ha 10 sátor fért el. Háromszor 20m elektromos kábel kellett, de volt áram... Hőskori szép emlékek az akkor 3 éves fiammal és anyjával:-) 

Előzmény: Szoles99 (2084)