capullo Creative Commons License 2017.05.23 0 2 126

Kedves Mindenki!

 

Előre bocsájtanám, hogy közel 20 éve küzdöttem a korpával, melytől gyakorlatilag megőrültem... Semmilyen csodaszer/homeopátiás készítmény/sampon nem hozott olyan eredményt, amelytől 3 napnál tovább korpamentes maradt volna a fejbőröm.

 

Egy fatális véletlennek köszönhetően jöttem rá a számomra legjobb megoldásra: Ételecet:)

A 15%-kos, teljesen hétköznapi ecetet használom ellene. 3 hónapja kezdődött, 2 hétig 3 naponta mostam hajat vele, kb. 5 percig a hajamon hagyva, majd rendes, hétköznapi samponnal lemosva.

Igen, büdös/nehezen lehet levegőt kapni tőle/csíp. Viszont az első két hetet követően 3 hétig sima samponnal mostam hajat és csak utána jött elő újra. Most havonta használom, két használat között gyakorlatilag 3 hétig abszolút eltűnik, semmilyen jele nem mutatkozik :)

 

Úgy vagyok vele, hogy ha nem is tűnik el örökre, ez számomra a legolcsóbb és legjobb módszer.

 

U.i.: Nem vagyok ecetforgalmazó... Viszont ajánlom, mert kb. mindenhol kapható és fillérekből megvan. Remélem, hogy másoknak is segít!