Lajesz1 Creative Commons License 2017.05.16 0 0 14932

Szia!

Nekem eddig "rossz" tapasztalatom nem volt a Wallis-szal. Inkább az lehet a baj, hogy nagyon sok munkájuk van az új autókkal és talán e miatt nem szeretnek pepecselni a "régi" vasakkal (talán öszesen 2 szerelőjük van?!?). Nekem eddig sokat segítettek, mind a vásárlás előtti "tanácsadással", és az azóta megejtett 140e km-es "nagyszervizt" is megfeleő módon elvégezték. És igaz, hogy nem egyből, de korrekt módon válaszolnak is a kérdéseimre.

Azonban ha nem ragadszkodsz a hivatalos szervizkönyves bebélyegzéshez, vagy egyéb más javítanivalód van, akkor szívből ajánlom Neked az "il Topolino"-t

http://www.iltopolino.hu/rolunk.htmlNagyon lelkiismeretes csapat, nagyon nagy szakmai tapasztalattal és tudással!

A szentendrei csapat munkáját nem ismerem, csak a tulajdonost/vezetőt. Csaba is segítőkész (szerintem biztos nem vele beszéltél...), de nekem a fenti 2 szerviz eddig mindenben megfelelt. Egyrészt mert 2,5 év alatt a kötelező szervizen kívül (Wallis) csak 2 távtartót kellett cserélni a hátsó futóműben (alkatrész: Wallis, munka: il Topolino), másrész pedig Szentendre ki is esik...Remélem tudtam segíteni.

 

Üdv.

Előzmény: norbius (14931)