Katana750 Creative Commons License 2017.05.13 0 0 5688

Hogy mennyire nem egyformák az esetek és következetlenek(vagy mit tudom én) a görögök, leírom az én tavalyi esetemet. 2015 11.hó környékén foglaltunk(2016 08 ra) a Bookingon keresztül. Előleg nem kell, de ha mégis kéne, bank kártya száma, mailcím, telószám leadva. 2016 03 hó nem tudom hányadikán értesít a Boo.., hogy foglalásunk lemondva a szállásadó részéről mert nem fizettünk előleget. Kapkodás, káromkodás, miegymás ami ilyenkor lehet, szabadságok elintézve a foglalt időpontra, stb. Pont egy autószerelő barátomnál voltam aki hallotta esetünket és van egy Budapesten élő görög kuncsaftja. "Vasilis segít" mondta a haverom és tényleg. 2-3 telefon a 16. kuzinja felesége unokatestvéréig hatolva és minden ok. 08 01 és 08 14 között van szállásunk. Előleg? Nem kell a Vaszil küld minket!!! Eltelt a nyaralásunk, minden fasza volt, a vége felé kérdezem Kostis-t a hotel tulajt, hogy mi van ha jövőre is ide jönnénk? Mi lenne? Örül neki, hogy jól éreztük magunkat, május környékén utaljak 30% előleget és mehetünk! :-))) Ezen jót nevettem, de idén(nem az előleg miatt) nem Thasosra(de Görögországba) megyünk. 

Előzmény: Cipurplushi (5684)