TündérTanonc Creative Commons License 2017.04.28 0 0 125

Sziasztok!

 

Nekem a Kallos (vagy KJMN) korpásodás elleni hajerosíto sampon szuntette meg a hajkorpát (, ezmellett normál és zsíros hajra ajánlják). Tök véletlenül próbáltam ki, és nagyon meglepodtem a végeredményen. Auchanok üzletsorán vannak Kallosos üzletek, de találtam más fodrászkellékesnél is. Többféle kiszerelésben is lehet kapni, nagyon szerettem benne, hogy pumpás (, van nempumpás változat is asszem). Szerintem az árával sincs semmi baj. Még egy hasznos infó, én mindig kétszer mosom meg a hajam egymás után.

A vicc az egészben, hogy most Angliában élek és nincs hozzáférésem ehhez a samponhoz :D Itt próbálom keresni az igazit, de még nem találtam meg. A Vosene (medicated original dandruff prevention shampoo) volt eddig a legturhetobb, de sajnos nem szuntette meg teljesen a korpát. Olyan az illata, mint a kólának :D

 

U.i.: van Isten, megint rákerestem Ebayen a Kallosos samponra és lehet rendelni (500 és 1000 ml-es kiszerelésben)! A szállítási koltség kicsit megdrágítja, de még így is megéri szerintem, mert az 1 l nagyon sok hónapig kihúzza. Juhééé :D

 

További szép napot, sikeres keresgélést!