ghepard Creative Commons License 2017.04.28 0 0 3428

Persze, lehet az is, hogy halkabb hangokat fel tudja erősíteni az agy és jobban hallsz meg ezt azt. Ez nálam meg is van. Bizonyos frekiket jobban hallok, vagyis inkább érzek, mint másokat. Sokszor előfordult már, hogy például buszon a nagy háttéri zaj  miatt gyakorlatilag jobban hallok, mint a rendesen a halló ember. A háttérfreki nagyságától és erősségétől is függ. Egész furcsa élmény, annak az embernek, akivel beszélgetek, nagyobb problémája van kibogozni, hogy mit mondok én, mint nekem, hogy mit mond Ő. No meg például a bicajon menve, előbb érzem, hogy hátulról jön autó, mint hallom. És azt is tudom, hogy kicsi vagy nagy jön. Ha már sípoló hangot is hallsz, az azt jelentheti, hogy már nagyon tudja erősíteni - gyakorlatilag már magát is erősíti és magasabb frekire gerjeszti a hullámokat.

 

Persze ennek millió oka lehet, hogy miért jut egész idáig az ember. Valahol egy lerakódás, valami probléma itt ott (bárhol a testben) - ezek mint infókat küldenek az agyba, tudatba. Nehéz kiigazodni, de gyanítom, hogy nem a fülzúgás az egyedüli probléma - lehet több is a testedben. 

Előzmény: lilaakác2 (3425)