Törölt nick Creative Commons License 2017.04.20 -8 3 62242

Buggy nem kapott sem hideget, sem meleget, csak a tökéletesen megtévesztő és felesleges kincstári hejehuja lett egy picit kompenzálva.Nem az minősül jó és pozitív tanácsnak amiben csak csupán szmájlival biztatjuk, és elmondjuk neki hogy nekünk mi a jó...

A jó tanács az ami a segítségére van, még akkor is ha ez éppen akkor és ott nem is illik bele az elképzelésébe, sőt netalán még rosszul is esik. 

A kevés számú értelmes, lényegre törő, és ténylegesen hasznos tanácsot azonnal "élcelődésnek" vette, (pl. oláhtamásé)pedig azokban volt a lényeg leírva.

 

Nagyon lelkesítő, és romantikus dolog elhatározni hogy valaki megcsinálja a kéket egyben, csak az a gond hogy szerintem szinte teljesen értelmetlen, mert alig fog emlékezni valamire, és többnyire csak a kínlódás része marad meg.

Én is meg akartam régen, aztán két kéktúra során rájöttem hogy semmi értelme, egyáltalán nem élvezném. 

Zárójelben asciimonak:

(A futás persze az egy másik dolog, de egy futónak is akadhatnak gondjai: MARTYE blogja:

Egy hét kék - 7 x 60 km a kéktúrán (végül 3 x 60)   )

 

És van akinek nem akadnak...

II. Országos Kék Kör Futás

 

Háttércsapattal, profi módon, topiktársunk Joeyline:

Nyolcvan nap alatt a Kéktúrán

 

Hadidoki 4-5-6 napos túrái azok véleményem szerint amelyek ideálisnak mondhatók, annak ellenére is így gondolom hogy nekem 2-3 nap után is nagyon elég tud lenni a jóból. És ezzel tisztában is vagyok, így tervezek.

Nem szenvedni megyek, hanem kikapcsolódni. 2-3 nap után már vágyom haza. 

És asciimoval ezen soraival maximálisan egyetértek:

"...Szemely szerint amikor leizzadtan megerkezem a napi tav vegere, akkor szeretek lemosakodni, elnyujtozni es pihenni, es masnap tisztan ebredni. Nem pedig Satrat allitani, kipakolni, berendezkedni, mindenfajta gazfözökkel szerencsetlenkedni...

 

De ez is csak egy vélemény. 

 

Nekem a legszimpibbek Vuk és Eszti voltak, ők is kérdezgettek itt is, de érezhetően másképpen álltak hozzá.

Blogjukban mellébeszélés nélkül meséltek mindenről, hogy volt mikor fel akarták adni, napokig zuhogott az eső, mennyit küzdöttek, és persze hogy mennyi minden jó dolog is történt velük útközben.

 

Két vándor

 

Egy nehéz napjuk:

"Azonban a lábam már 3 napja ázik, és egész csúnya sebek kezdenek rajta lenni. Jól jönne már egy kis jóidő..."

 

Kb ezen a napon ott és akkor én lesétáltam volna a hegyről... 

 

3. nap: Makkoshotykától Regécig - Két vándor

 

A mankós túratársat viszont azonnal rá kell venni hogy jöjjön haza, és talán kezdjen bele máskor, és részletekben, mert amit róla mondtál abban viszont neked van teljesen igazad, minden tekintetben.

 

 

 

 

Előzmény: akárkibárki (62237)