Sziszy77 Creative Commons License 2017.04.20 0 0 732

Én pár hete voltam Murguly Erikánál, de sajnos nem olyan minőségű szolgáltatást nyújtott, mint ami elvárható lett volna ennyi pénzért (33.000 Ft). Tény, hogy ettől vannak drágább és olcsóbb szemöldök tetoválások is. Azért választottam őt, mert nem akartam se túl olcsó (kuponos) se túl drága helyre menni. A lényeg, hogy a hölgy stílusával is vannak bajok, nem valami kedves. Előbb ne érjen oda senki, mert azon nagyon kiakad. De a legfőbb probléma vele, hogy az arányokat és szimmetriákat egyáltalán nem látja. Pedig ez ebben a szakmában amit ő is végez elengedhetetlen. Nekem sajnos korrekciónál sem javította ki a hibákat amit elmondtam neki többször.  Vagyis a két szemöldököm vége nem sikerült egyforma hosszúra, orrnyeregnél a belső ív sem egyforma a szemöldök végétől nézve, mert rossz helyen helyezkedik el az egyik vége amit korrigálni kellett volna és még a színe sem az igazi egyik világosabb másik sötétesebb. Korrekciónál azt is mondta, hogy ha mindenben a hibát keressük sosem leszünk boldogok. Hát én akkor lettem volna boldog ha olyan szemöldököt készít nekem ami elvárható lett volna a pénzemért és most nem idegesíteném magam és keresnék másik szakembert aki kijavítja azt amit ő elcseszett valószínűleg + pénzért. Ja és számlát sem ad, csak elveszi a pénzt. Egyszóval őt nem ajánlom senkinek.